Tavelram 1800-tal

517143

RAM, bonad ek, 1800-tal, med munblåst originalglas, ca 65x75 cm, innermått ca 50x59 cm

Smärre slitage

Diverse

Tavelvagn 3

Tavelram 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

3791716
3789159
3778166

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.