Urnyckel brosch sigill

517126

URNYCKEL, 1800-tal, otydliga stämplar, BROSCH, slingrande orm, dekor med fasettslipade granater, MINIATYRORDEN, Vasa, delvis 18 k guld, BROSCH, silver, fasettslipade glasstenar, BROSCH, oädel metall, äldre fasettslipade granater

Granatbrosch saknar en sten samt med tennlödningar, ormbrosch saknar granatdel och med tennlödningar, vasaordens ögla ej ihoplödd, urnyckel med bucklor

Guld/Smycken

Urnyckel brosch sigill

Budhistorik (18 bud)
3791797
1 300
3791519
3791024
3791457
3791024

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.