Väggpanel

517119

VÄGGPANEL, 1700-tal, enligt uppgift från kyrka i Uppland, furu, 2-delad, höjd ca 202, 132x 19 cm

Skador, maskstungen, senare ihopmontering

Möbler, Övriga möbler

Rum 1

Väggpanel

Budhistorik (22 bud)
3795218
13 000
3795209
12 500
3795217
12 000
3795209
11 500
3795216
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 245 EUR, 1 463 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.