Berndt Wennström

517117

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Cyklister, signerad B Wennstöm, färglitografi, 64/250, ca 80x59 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 2

Berndt Wennström
Budhistorik (22 bud)
3804604
2 800
3804592
2 600
3804584
2 400
3804581
3804573

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.