Berndt Wennström Stockholm

517116

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Paret - Slussen, signerad B Wennstöm, färglitografi, HC, ca 80x59 cm

Oramad

Berndt Wennström Stockholm
Budhistorik (12 bud)
3791222
3791204
3791221
3791204
1 900
3791220
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.