Berndt Wennström

517113

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): "De skoningslösa", signerad B Wennstöm, färglitografi, EA XIII / XVI, ca 41x31 cm

Mindre kantfläckar i marginalen

Rum 9, Vagga 1

Berndt Wennström

Budhistorik (10 bud)
3784409
850
3783774
3783774
650
3781662
600
3781662
550

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.