Berndt Wennström

517078

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): "Semester", signerad B.Wennström, olja på tjockt papper, ca 38x28 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Berndt Wennström

Budhistorik (8 bud)
3794995
3 400
3793323
3 200
3793323
3784794
1 300
3782285

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.