Delapoer Downing oljemålning

517019

DELAPOER DOWNING (England, 1885-1902): Restful Interlude, signerad Delapoer Downing/90, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 36x53 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Delapoer Downing oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3799869
3799867
2 800
3797853
2 600
3797438
1 600

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.