Sigrid Wahlström de Rougemont oljemålning

516996

SIGRID WAHLSTRÖM de ROUGEMONT (1888-1984): höstlandskap, signerad Sigrid de Roguemonet, olja på duk,45.5x37 cm

Fack 25

Budhistorik (3 bud)

3791459
3781950
3778035

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.