Ernst Lindgren oljemålning

516994

ERNST LINDGREN (1887-1948): Vintermotiv med solnedgång, signerad och daterad Ernst Lindgren 1933, olja på duk, 74x80 cm

Lättare bleknad i signaturen

Konst, Äldre måleri

Fack 25

Ernst Lindgren oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3792186
700
3792063
650
3791770
600
3790983
550
3781962
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.