Ljusstakar

516962

LJUSSTAKAR, 1 par, för 2 ljus, jugendstil, Knut Eriksson & Co, 1900-talets tidiare hälft, signerade L. Rbn, numrerade 18/50, höjd 24 cm

Buckla i foten på ena ljusstaken, plus slitage i fästet

Metall, Tenn

Monter 13

Ljusstakar

Budhistorik (9 bud)
3803143
900
3803142
850
3803139
3803137
750
3803136
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.