Brosch 1700-tal

516872

BROSCH, vitmetall, fasettslipade vita och smaragdgröna glasstenar, 1700-talets senare del, längd 3,5 cm

Tennlödningar, omarbetat från ett skospänne, stenar med hack och slitage

Guld/Smycken

Brosch 1700-tal

Budhistorik (16 bud)
3792057
3792429
3 800
3792057
3 600
3792428
3 400
3792057

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.