Georges Bracque litografi

516791

GEORGES BRAQUE (1882-1963): "La musique", from: "Si je mourais là-bas", signerad och numrerad 45/70, träsnitt/woodcut in colors, 20,5x31 cm, bladmått ca 36,5x48 cm

Kundcenter

Georges Bracque litografi

Budhistorik (16 bud)
3800892
9 000
3799768
8 000
3799314
7 200
3798967
7 000
3798222
6 200

Slutpris SEK:
9 000
869 EUR, 986 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.