Lars Norrman färglitografi

516772

LARS NORRMAN (1915-1979): Kvinna i klänning, signerad Lars Norrman, färglitografi, 52/360, 64x42 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Lars Norrman färglitografi
Budhistorik (3 bud)

3800456
3797608
3793642

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.