Lars Norrman färglitografi

516771

LARS NORRMAN (1915-1979), på segelbåt, signerad Lars Norrman, färglitografi, 52/360, 42x65 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Lars Norrman färglitografi
Budhistorik (7 bud)
3806684
650
3808061
600
3806684
500
3800450
450
3800450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.