Lars Norrman färglitografi

516770

LARS NORRMAN (1915-1979): nakna kvinnor på stranden, signerad Lars Norrman, färglitografi, 52/360, 42x 64 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Lars Norrman färglitografi
Budhistorik (7 bud)
3807256
550
3807589
500
3807256
450
3794517
3800447

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.