Lars Norrman färglitografi

516767

LARS NORRMAN (1915-1979): gravid kvinna, signerad Lars Norrman, färglitografi, 52/360, 64x46 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Lars Norrman färglitografi

Budhistorik (4 bud)

3807652
500
3807257
450
3807257
3793896

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.