Lars Norrman färglitografi

516766

LARS NORRMAN (1915-1979), naken akt, signerad Lars Norrman, färglitografi, 52/360, 64x41 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Lars Norrman färglitografi
Budhistorik (6 bud)
3796596
550
3800453
500
3796596
450
3794520
3794520

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.