Georg Fischhof olja

516750

GEORG FISCHHOF (Österrike, 1859-1914): Utsikt vid Comosjön i Italien, signerad med pseudonym H Wagner, olja på duk, 71x100 cm

Konst, Äldre måleri

Georg Fischhof olja

Budhistorik (8 bud)
3806315
2 600
3805923
2 400
3800239
3793913
3793006

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.