Georg Pauli, Modell på klippa olja

516749

GEORG PAULI (1855-1935): Modell på klippa, signerad och daterad GP 1911 och på baksidan G Pauli 1911-1916, olja på duk, 81,5x65,5 cm.

Budhistorik (5 bud)
3796545
8 000
3793494
3791543
3 200
3791430
3791146

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.