Holländsk skola ca 1800 olja

516748

HOLLÄNDSK SKOLA (ca 1800): Havsmotiv med fartyg, olja på duk, 47x62 cm

Dubblerad, lagning, retuscher

Konst, Äldre måleri

Holländsk skola ca 1800 olja

Budhistorik (4 bud)

3805074
5 200
3803568
5 000
3802619
4 200
3791440

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.