Attilio Pratella olja

516744

ATTILIO PRATELLA (1856-1949): Italiensk kust, signerad A Pratella, olja på duk, 22x27 cm

Konst, Äldre måleri

Attilio Pratella olja

Budhistorik (10 bud)
3806147
8 000
3806146
7 000
3806095
6 000
3806093
5 000
3806091

Slutpris SEK:
8 000
815 EUR, 986 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.