Oidentifierad konstnär olja

516743

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, olja på pannå, 38x26 cm

repor

Konst, Äldre måleri

Oidentifierad konstnär olja

Budhistorik (3 bud)

3795832
1 700
3792695
1 600
3791333

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.