Roj Friberg blandteknik

516741

ROJ FRIBERG (född 1934): Projekt i ödsligt landskap, monogramsignerad och daterad R f -78, blandteknik, 62x85 cm

Veck

Ändringar/tillägg
.

Roj Friberg blandteknik

Budhistorik (14 bud)
3805564
4 800
3805563
4 600
3805560
4 400
3805559
4 200
3805558

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.