Georg Fischhof olja

516740

GEORG FISCHHOF (Österrike, 1859-1914): Stadskaj i Amsterdam, signerad med pseudonym H Wagner, olja på duk, 69x106 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Georg Fischhof olja

Budhistorik (11 bud)
3805826
5 400
3794888
5 200
3805825
5 000
3794888
4 800
3793460

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.