Barskåp

516651

BARSKÅP, 1900-tal, renässansstil, riktligt skulpterat, dörrar i smide, bakstycke med infälld vapendekor, höjd 168, 45x90 cm

dekorelement löst, smärre slitage

Möbler, Övriga möbler

Geijersgatan 14, Göteborg

Barskåp

Budhistorik (10 bud)
3797824
3 600
3797823
3 400
3797187
3 200
3797822
3 200
3797187

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.