Bord senbarock

516646

BORD, senbarock, 1700-tal, betsad ek, låda, kopplat underrede med svarvade ben, låda med skärningar, höjd 70,5, 90,5 x 57 cm

Bruksslitage, skador, lås saknas

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Bord senbarock

Budhistorik (15 bud)
3793308
2 400
3793271
3793307
3793271
1 900
3793306
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.