kopia efter Nicolai Kornilovitsch Pimonenko

516638

NICOLAI KORNILOVITSCH PIMONENKO, kopia efter (1900-talets första hälft): Allmogeinteriör, olja på duk, 67x89 cm

Dubblerad

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (5 bud)
3795065
1 600
3794324
3786168
3786167
3784622

Slutpris SEK:
1 600
163 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.