Vitrinskåp

516635

VITRINSKÅP med låda i sargen, 1900-tal, höjd ca 149, 27x94 cm

smärre slitage

Möbler, Skåp, byråer

Geijersgatan 14, Göteborg

Vitrinskåp

Budhistorik (17 bud)
3796881
3794840
3796880
3794840
950
3794977
900

Slutpris SEK:
112 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.