Snedklaffsekretär

516630

SKRIVSKÅP med VITRINÖVERDEL, fanérad i mahogny, höjd ca 223, 93x45 cm

fanérskador, smärr slitage

Möbler, Skåp, byråer

Snedklaffsekretär

Budhistorik (4 bud)

3797863
3797860
3793054
3782492

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.