soffa samt fåtölj

516625

SOFFA SAMT FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, blå klädsel, kulfötter, sitthöjd 42 cm, soffans längd ca 168 cm

en fot lös, smärre slitage

Möbler, Soffor

Geijersgatan 14, Göteborg

soffa samt fåtölj

Budhistorik (5 bud)
3797596
3 600
3782770
3 400
3797595
3 200
3782770
3782769

Slutpris SEK:
3 600
367 EUR, 444 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.