Soffa samt fåtölj

516624

ARNE NORELL, soffa samt fåtölj, modell "Mexico", 1960/70-tal, brunt skinn, sitthöjd ca 38, soffans längd 195 cm

mindre slitage

Möbler, Soffgrupper, Design

Geijersgatan 14, Göteborg

Soffa samt fåtölj

Budhistorik (46 bud)
3797881
21 000
3797879
20 000
3797880
19 500
3797879
19 000
3797878
18 500

Slutpris SEK:
21 000
2 140 EUR, 2 587 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.