Dosor mässing 1800-tal,

516426

DOSOR, 7 st, 1800-tal, mässing, längd ca 6-13 cm

slitage, bucklor, inskriptioner

Diverse

Geijersgatan 14, Göteborg

Dosor mässing 1800-tal,

Budhistorik (2 bud)

3806508
3806507

Slutpris SEK:
41 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.