Mugg

516416

MUGG, silver, sannolikt William Bell, London 1762, invändigt förgylld, höjd 9,5 cm, vikt ca 174 g

Slitage dekoren senare

Silver, Övriga silverföremål

Mugg

Budhistorik (18 bud)
3805258
2 800
3805256
2 600
3805255
2 400
3805247
3805123

Slutpris SEK:
2 800
285 EUR, 345 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.