Sockerskrin samt gräddkanna

516412

SOCKERSKRIN, GRÄDDKANNA, silver, GEWE, 1900-tal, rokokostil, invändigt förgyllda, höjd ca 8 cm, vikt ca 362 g

Bruksslitage

Silver

Geijersgatan 14, Göteborg

Sockerskrin samt gräddkanna

Budhistorik (12 bud)
3805107
3804066
950
3803454
900
3804064
900
3803454
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.