Lockpokal

516409

LOCKPOKAL, 1900-tal, silver 800, invändigt förgylld, höjd 16,5 cm, vikt ca 382 g

bruksslitage

Silver

Geijersgatan 14, Göteborg

Lockpokal

Budhistorik (19 bud)
3791308
1 400
3803509
1 300
3791308
3792825
3791308

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.