Wilgot Olsson oljemålning

516400

WILGOT OLSSON (1906-1990): hamnmotiv, signerad atergo Wilgot Olsson, olja på duk, 46x54 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Wilgot Olsson oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3805179
1 800
3806372
1 700
3805179
1 600
3806355
3805179
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.