H Öfverström oljemålning

516394

HUGO ÖFVERSTRÖM (1900-1973): Skogsmotiv, signerad H Öfverström, olja på pannå, 53x64 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

H Öfverström oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3805623
2018-02-08 14:01:32

2018-02-08 kl 18:16
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.