Jergill

516393

JERGILL (1900-tal): Flicka vid piano, signerad Jergill, olja på duk, 55x64 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Jergill

Budhistorik (1 bud)

3805475
2018-02-08 13:04:41

2018-02-08 kl 13:20
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.