Åke Winnberg pastell

516391

ÅKE WINNBERG (1900-tal), Landskap, signerad Å. Winnberg, olja på duk, ca 46x55 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Åke Winnberg pastell

Budhistorik (12 bud)
3805712
2 800
3806349
2 600
3805712
2 400
3806346
3805712
1 900

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.