Staffan Liljefors oljemålning

516385

STAFFAN LILJEFORS (1900-1982): Hare i vinterlandskap, signerad och daterad -66, olja på pannå, ca 33x40 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Staffan Liljefors oljemålning

Budhistorik

2018-02-08 kl 18:52
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.