Olle Baertling, olja

516247

OLLE BAERTLING (1911-1981): Landskap, signerad och daterad Baertling -40, olja på duk, 65x54 cm.

Kundcenter

Olle Baertling, olja

Budhistorik (12 bud)
3791269
20 000
3791268
18 000
3791266
17 000
3790272
15 000
3790269
12 000

Slutpris SEK:
20 000
2 014 EUR, 2 288 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.