Pejlskiva 1800-tal

516233

PEJLSKIVA, till segelfartyg, 1800-talets andra hälft, mässing, höjd 20,5 cm, diameter 23 cm

Nautica/Technica, Diverse

Baltzarsgatan 6, Malmö

Pejlskiva 1800-tal

Budhistorik (17 bud)
3791531
1 300
3791644
3791531
3791643
3791531
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.