Skålfat

516156

SKÅLFAT, Kina, qianlong, famille rose, diameter 42 cm

En samling orientaliskt porslin

lagning, smärre nagg

Orientaliskt, Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Skålfat

Budhistorik (12 bud)
3800822
3800082
3800082
850
3800700
3800082
750

Slutpris SEK:
124 EUR, 148 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.