Tallrikar

516150

TALLRIKAR, 3 st., Kina, qianlong, famille rose, porslin, diameter ca 23 cm

En samling orientaliskt porslin

nagg, spricka, slitage

Orientaliskt, Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Tallrikar

Budhistorik (2 bud)

3800704
3786343

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.