djupa tallrikar

516147

DJUPA TALLRIKAR, 3 st., Kina, qianlong, porslin, diameter ca 22 cm

En samling orientaliskt porslin

nagg, slitage, lagning

Orientaliskt, Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

djupa tallrikar

Budhistorik (18 bud)
3800798
1 900
3800730
1 800
3800718
1 700
3800705
1 600
3800627

Slutpris SEK:
1 900
194 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.