Severin Nilsson

516137

SEVERIN NILSON (1846-1918): Gårdsmotiv, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, ca 60x106 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Severin Nilsson

Budhistorik (5 bud)
3799177
3799172
3 800
3797983
3 600
3797980
3 200
3785415

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.