F W Odelmark oljemålning

516129

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): interiör, signerad F W Odelmark, olja på duk, ca 65x53 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

F W Odelmark oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3797439
3796934
750
3796933
700
3796931
650
3793810
600

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.