H Öfverström

516127

HUGO ÖFVERSTRÖM (1900-1973): Hamnmotiv, signerad H Öfverström, olja på pannå, 45x54 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

H Öfverström

Budhistorik (8 bud)
3799150
600
3799151
550
3799150
500
3793155
450
3798648
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.