Fat

516114

FAT, 1 par, Kina, kangxi, porslin, dekor i underglasyrblått, diameter ca 27 cm

En samling orientaliskt porslin

nagg, slitage, mindre lagningar

Orientaliskt, Porslin

Geijersgatan 14, Göteborg

Fat

Budhistorik (14 bud)
3800773
3800764
2 800
3800771
2 600
3800764
3800020

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.